| Display Size | 23.8″ |
| Display Type | VA |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 100 million:1 max |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Recommended Resolution | 1920 x 1080 @ 60 Hz |
| Response Time | 5ms |
| Input Terminal | VGA + HDMI + SPK +Audio out |
| Color Support | 16.7 million |
| Power source – AC/DC adapter | Internal (100V-240V) |
| Warranty | 3/3/0 (part and labor) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Resolution | 1920 x 1080 @ 60 Hz |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 5ms |
| Input Terminal | VGA + HDMI + SPK +Audio out |
| Color Gamut | |
| Color Support | 16.7 million |
| Power source | Internal (100V-240V) |
| Wall Mountable | |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | |
| Warranty | 3/3/0 (part and labor) |




