| Display Size | 24.0″ |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:10 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Recommended Resolution | WUXGA (1920×1200) @ 75 Hz |
| Brightness | 300 cd/m2 |
| Response Time | 5ms(GTG) |
| Input Terminal | 1x D-SUB, 1x HDMI, 1x DisplayPort, PC Audio Input |
| Speaker | 2Wx2 |
| Color Gamut | 100% sRGB |
| Color Support | 16.7 Millions |
| Power source – AC/DC adapter | 100-240 Vac, 50-60 Hz |
| Wall Mountable | 100x100mm |
| Weight | 6.1 Kg |
| Warranty | 3 year |
| Aspect Ratio | 16:10 |
|---|---|
| Resolution | WUXGA (1920×1200) @ 75 Hz |
| Brightness | 300 cd/m2 |
| Response Time | 5ms(GTG) |
| Input Terminal | 1x D-SUB, 1x HDMI, 1x DisplayPort, PC Audio Input |
| Color Gamut | 100% sRGB |
| Color Support | 16.7 Millions |
| Power source | 100-240 Vac, 50-60 Hz |
| Wall Mountable | 100x100mm |
| Speaker | 2Wx2 |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 6.1 Kg |
| Warranty | 3 year |





