(FS3410) NAS Storage Synology 8-Cores 2.1GHz/16GB/24-Bay
[block id=”description-project-product”]
฿288,900
ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ติดต่อสอบถามราคาพิเศษ
Line : @greatocean
Tel : 099-495-8880
Facebook : https://www.facebook.com/gtoengineer/
Email : support@gtoengineer.com
| Product Type | NAS |
|---|---|
| Brand | SYNOLOGY |
| Series | FS Series |
| CPU | Intel Xeon D-1541, 8-core 2.1 (base) / 2.7 (turbo) GHz |
| Memory | 1x 16 GB DDR4 ECC RDIMM Max 128 GB (32 GB x 4) |
| Storage Drive | 24-Bays |
| Storage Support | 2.5″ SATA SSD |
| LAN Ports | 4x RJ-45 1GbE LAN Port 2x RJ-45 10GbE LAN Port |
| External Ports | 2x Type-A USB 3.2 Gen 1 |
| System Fans | 80 mm x 80 mm x 4 pcs |
| Power | 100V to 240V AC, 50/60 Hz, 550W (113.84 Access) |
| Form Factor | 2U Rack |
| Dimension | 88 mm x 482 mm x 724 mm |
| Weight | 15.0 kg |
| Warranty | 5 Years |
| Packaging Content | Main Unit X 1 Accessory Pack X 1 AC Power Cord X 2 Quick Installation Guide X 1 |