| Display Size | 19.5″ |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 600:1 / 600:1 (dynamic) |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Recommended Resolution | 1600 x 900 at 60 Hz |
| Response Time | 5 ms (black-to-white) |
| Input Terminal | HDMI, VGA |
| Color Support | 16.7 million colours |
| Power source – AC/DC adapter | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wall Mountable | 100 x 100 mm |
| Weight | 2.88 kg |
| Warranty | 3 Years Onsite |
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Resolution | 1600 x 900 at 60 Hz |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 5 ms (black-to-white) |
| Input Terminal | HDMI, VGA |
| Color Gamut | |
| Color Support | 16.7 million colours |
| Power source | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wall Mountable | 100 x 100 mm |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 2.88 kg |
| Warranty | 3 Years Onsite |





