VA: 650nWatts: 360nOutput Voltage ( Vac ): 230 ± 10%nRuntime at 90W ( min ): 16nOutlets: Schuko x 3n• ENERGY SAVING TECHNOLOGYn• AUTOMATIC VOLTAGE REGULATION (AVR)n• GENERATOR COMPATIBLEn• LED STATUS INDICATOR
[block id=”short-description-product”]

฿1,100
ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ติดต่อสอบถามราคาพิเศษ
Line : @greatocean
Tel : 099-495-8880
Facebook : https://www.facebook.com/gtoengineer/
Email : support@gtoengineer.com
VA: 650nWatts: 360nOutput Voltage ( Vac ): 230 ± 10%nRuntime at 90W ( min ): 16nOutlets: Schuko x 3n• ENERGY SAVING TECHNOLOGYn• AUTOMATIC VOLTAGE REGULATION (AVR)n• GENERATOR COMPATIBLEn• LED STATUS INDICATOR
[block id=”short-description-product”]
| Product Type | UPS |
|---|---|
| Brand | CYBERPOWER |
| Series | UT |
| Power Factor | 0.6 |
| Topology | Line Interactive |
| Waveform Type | Simulated Sine Wave |
| Output Power Capacity | 650VA/360W |
| Output Voltage | 230 ± 10 % |
| Output Frequency | 50/60 ± 1% |
| Output Connctions | 3x Schuko |
| Universal Output | Yes |
| Input Voltage | 230 ± 10% (165 – 295) |
| Input Frequency | 50/60 ± 5 Auto-sensing |
| Input Connections | Schuko |
| Battery Type | Lead-Acid |
| Typical Recharge Time | 6Hrs. |
| LCD Display | None |
| Rack Convertible | None |
| Dimension | 84 x 174 x 280 mm |
| Weight | 3.8 kg |
| Warranty | 2 Years Onsite |
