| Display Size | 24″ |
| Display Type | IPS LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Aspect Ratio | 16:10 |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 1000:1 (dynamic) |
| Recommended Resolution | WUXGA 1920 x 1200 at 60 Hz |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 8 ms (normal); 5 ms (fast) |
| Input Terminal | HDMI (HDCP 1.4) DisplayPort 1.2 (HDCP 1.4) DVI VGA USB 3.2 Gen 1 upstream 4 x USB 3.2 Gen 1 downstream |
| Color Support | 16.7 million colors |
| Power source – AC/DC adapter | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wall Mountable | 100 x 100 mm |
| Warranty | 3Yrs Advance Exchange, NBD, Premium Panel Guarantee |
| Aspect Ratio | 16:10 |
|---|---|
| Resolution | WUXGA 1920 x 1200 at 60 Hz |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 8 ms (normal); 5 ms (fast) |
| Input Terminal | HDMI (HDCP 1.4) DisplayPort 1.2 (HDCP 1.4) DVI VGA USB 3.2 Gen 1 upstream 4 x USB 3.2 Gen 1 downstream |
| Color Gamut | |
| Color Support | 16.7 million colors |
| Power source | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wall Mountable | 100 x 100 mm |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | |
| Warranty | 3Yrs Advance Exchange, NBD, Premium Panel Guarantee |




