| ข้อมูลจำเพาะ: HP 245 G9 (A0NQ7PA#AKL) | |
|---|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5625U (16MB L3 cache, 6 cores/12 threads, up to 4.3GHz) |
| Memory | 16GB DDR4-3200 SDRAM |
| Hard Disk | 512GB PCIe NVMe M.2 Solid-State Drive |
| Graphic Card | AMD Radeon™ Graphics |
| Optical Drive | None |
| Display | 14.0″ diagonal, FHD (1920 x 1080), UWVA, eDP, antiglare, narrow bezel bent, 250 nits, 45% NTSC |
| TouchScreen | None |
| Keyboard/Mouse | Full Size Textured island-style Keyboard and optional Backlit |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1.0 Type-A 5 Gbps signaling rate ports 1x USB 3.2 Gen 1.0 Type-C 5 Gbps signaling rate port (data transfer only; charging or external monitors not supported) |
| Port | 1x HDMI v1.4b port 1x RJ-45 Ethernet connector 1x AC power input port 1x Headphone/microphone combo jack |
| Sound / Audio | 2x Integrated stereo speakers, Integrated microphone (dual-array) |
| Camera | 720p HD |
| Network | Realtek RTL8852BE 802.11ax (2×2) Wi-Fi and Bluetooth 5.2 |
| Battery | HP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion |
| Power Supply | HP Smart 45 W External AC power adapter |
| OS | DOS |
| Weight | 1.47 kg |
| Warranty | 3 years on site |
ติดต่อเรา 08.00 - 17.30
โทร 02-943-0180 ต่อ 120
Product categories
- DEALER
- DESKTOP PC
- INTERNET OF THINGS
- MOUTING
- Uncategorized
- กล้องวงจรปิดความปลอดภัย และบาร์โค้ด
- คอมพิวเตอร์และอุปกรณ์ไอที
- ACCESSORIES
- ALL IN ONE
- APPLE
- CAPTURE CARD
- COMPUTER
- CONFERENCE
- DESKTOP PC
- DIY HARDWARE COMPUTER
- ADD ON CARDS
- CABLE
- CASE
- CD & DVD DRIVE
- COOLER SYSTEM
- CPU
- GRAPHIC CARD
- HDD
- MAINBOARD
- POWER SUPPLY
- RAM
- RAM NOTEBOOK
- SSD
- SSD / HARD DISK / STORAGE
- 2.5 Inch SSD
- 2.5 Inch SSD
- 2.5 Inch SSD
- 2.5 Inch SSD
- 2.5 Inch SSD
- Adata
- Crucial
- Enterprise / Data Center HDD
- Enterprise / Data Center HDD
- Hikvision
- Kingston
- Klevv
- M.2 SSD
- M.2 SSD
- M.2 SSD
- M.2 SSD
- M.2 SSD
- M.2 SSD
- NAS HDD
- NAS HDD
- Samsung
- Seagate
- Silicon Power
- Surveillance / CCTV / DVR / NVR HDD
- Surveillance / CCTV / DVR / NVR HDD
- Synology
- Transcend
- SSD / HARD DISK / STORAGE / HARD DISK / STORAGE
- IP PHONE
- IT GADGET
- MEMORY CARD / FLASH DRIVE
- MICROPHONE
- MINI PC
- MOBILE WORKSTATION
- MONITOR
- MOUNTING
- MOUTING
- NOTEBOOK
- NOTEBOOK GAMING
- PRINTER / SCANNER / SUPPLIES
- PROJECTOR
- RAM
- SMART PHONE
- SMART WATCH
- TABLET
- UPS SYSTEM
- WORKSTATION
- จักรเย็บผ้า
- อุปกรณ์สำนักงาน
- จอโฆษณาและระบบห้องประชุม
- ซอฟต์แวร์และระบบคลาวด์
- อุตสาหกรรมและเครื่องจักร
- เซิร์ฟเวอร์ และดาต้าเซ็นเตอร์
- เน็ตเวิร์กไฟร์วอลล์และสายสัญญาณ
- Access Control
- ACCESS POINT
- CABLE & FIBER OPTIC
- CABLE
- CCTV OUTDOOR CABINET
- COAXIAL (RG) System
- COMMSCOPE
- DATA CENTER System
- Fiber Optic Cable
- Fiber Optic Connector
- FIBER OPTIC System
- Fiber Optic Tools & Testers
- FTTR / FTTx OVAL / FLAT CABLE (Fiber Optic to the ROOM / Fiber Optic to the HOME)
- GERMANY RACK
- LINK RACK
- MEDIA CONVERTERS
- NETWORKING System
- SECURITY AND CONTROL SYSTEM
- SFP
- SOLAR CABLE
- Telephone CABLE
- TERMINATE & TEST by INTERLINK
- UTP
- FIREWALL
- INTERNET OF THINGS
- IP PBX
- NETWORK
- NETWORK ACCESSORIES
- NETWORK ADAPTER
- NETWORK SECURITY
- ROUTER
- SERVER
- SWITCH
- WIRELESS LAN
Notebook (โน๊ตบุ๊ค) HP ProBook 245G10 R5-7530U/16GB/512GB/14FHD/DOS (A0NQ7PA#AKL)
รหัสสินค้า : A0NQ7PA#AKL
฿16,900
โทรสอบถามราคา
การรับประกัน :
Data Sheet :
A0NQ7PA#AKL_datasheet.pdf
ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ติดต่อสอบถามราคาพิเศษ
Line : @greatocean
Tel : 099-495-8880
Facebook : https://www.facebook.com/gtoengineer/
Email : support@gtoengineer.com
อัปเดตล่าสุด : 1 year ago
บริษัทฯ ขอสงวนสิทธิ์ในการแก้ไขข้อผิดพลาดในการพิมพ์ (ผิด/ตก) โดยไม่ต้องแจ้งให้ทราบล่วงหน้า และขอสงวนสิทธิ์ในการเปลี่ยนแปลงราคาและโปรโมชั่นโดยมิต้องแจ้งให้ทราบล่วงหน้า







