| Brand | DELL |
| Size | 27 ” |
| Panel Type | IPS |
| Max Resolution | 2560 x 1440 |
| Aspect Ratio | 16 : 9 |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Response Time | 4 ms |
| Brightness | 350 cd/m2 |
| Contrast Ratio (Static/Dynamic) | 1,500 : 1 |
| Color Support | 16.7 Million |
| Color Gamut | sRGB 99% |
| Viewing Angle (Vertical/Horizontal) | 178 /178 ° |
| Speaker | 5 Watt |
| Flicker Free | Yes |
| Low Blue Light/Eye Care | Yes |
| Panel Surface | Anti-Glare |
| Mount Interface | VESA 100 x 100 mm |
| Dimension (W/H/D) | 388.63 x 611.34 x 200.38 mm |
| Weight (Net/Gross) | 4.49 kg |
| Panel Type | IPS |
|---|---|
| Max Resolution | 2560 x 1440 |
| Aspect Ratio | 16 : 9 |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Response Time | 4 ms |
| Brightness | 350 cd/m2 |
| Contrast Ratio (Static/Dynamic) | 1, 500 : 1 |
| Color Support | 16.7 Million |
| Color Gamut | sRGB 99% |
| Viewing Angle (Vertical/Horizontal) | 178 /178 ° |
| Speaker | 5 Watt |
| Flicker Free | Yes |
| Low Blue Light/Eye Care | Yes |
| Panel Surface | Anti-Glare |
| Mount Interface | VESA 100 x 100 mm |
| Dimension (W/H/D) | 388.63 x 611.34 x 200.38 mm |
| Weight (Net/Gross) | 4.49 kg |










