| Display Size | 15.6″ |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 700:1 |
| Brightness | 250 cd/m2 |
| Recommended Resolution | 1920×1080 @ 60Hz |
| Response Time | 5ms(GTG) |
| Input Terminal | USB-C x 1 (DP Alt Mode) Micro HDMI x 1 USB Hub : 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C Earphone Jack : Yes |
| Speaker | 1Wx2 |
| Color Support | 260K |
| Power source – AC/DC adapter | 100-240V, 50/60Hz |
| Weight | 0.73 KG |
| Warranty | 3 year |
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Resolution | 1920×1080 @ 60Hz |
| Brightness | 250 cd/m2 |
| Response Time | 5ms(GTG) |
| Input Terminal | USB-C x 1 (DP Alt Mode) Micro HDMI x 1 USB Hub : 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C Earphone Jack : Yes |
| Color Gamut | |
| Color Support | 260K |
| Power source | 100-240V, 50/60Hz |
| Wall Mountable | |
| Speaker | 1Wx2 |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 0.73 KG |
| Warranty | 3 year |





