คุณสมบัติสินค้า
n
| Brand | Hyper-X |
| Model | FURY RGB (HX426C16FB3A/8) |
| Memory Size | 8GB |
| Memory Type | DDR4 |
| BUS | 2666 MHz |
| PC | PC4 21300 |
| CL | CL 16 |
| Chips | 8 Chips |
| Dimension | (W x D x H) : 7.00 x 13.30 x 4.10 cm |
| Net Weight | 0.04 KG |
| Package Dimension | (W x D x H) : 12.20 x 17.20 x 1.50 cm |
| Gross Weight | 0.10 KG |
| Volume | 314.76 cm3 |
[block id=”short-description-product”]




