| Display Size | 49″ Curved |
| Display Type | VA |
| Aspect Ratio | 32:9 |
| Contrast Ratio | 1,000,000:1 |
| Recommended Resolution | 5,120 x 1,440 240Hz |
| Brightness | 420 cd/㎡ (typical) |
| Response Time | 1ms (GTG) |
| Input Terminal | 1 x Display Port, 2 x HDMI, 1 x Headphone, 2 x USB 3.0 |
| Color Support | 1.07B |
| Power source – AC/DC adapter | AC 100~240V |
| Wall Mountable | 100 x 100 |
| Weight | 14.5 kg (with Stand) |
| Warranty | 3 Years Onsite |
| Aspect Ratio | 32:9 |
|---|---|
| Resolution | 5, 120 x 1, 440 240Hz |
| Brightness | 420 cd/㎡ (typical) |
| Response Time | 1ms (GTG) |
| Input Terminal | 1 x Display Port, 2 x HDMI, 1 x Headphone, 2 x USB 3.0 |
| Color Gamut | |
| Color Support | 1.07B |
| Power source | AC 100~240V |
| Wall Mountable | 100 x 100 |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 14.5 kg (with Stand) |
| Warranty | 3 Years Onsite |




