| Display Size | 27.0″ |
| Display Type | OLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1,000,000:1 |
| Recommended Resolution | QHD (2,560 x 1,440) @360hz |
| Brightness | 250 cd/㎡ |
| Response Time | 0.03ms(GTG) |
| Input Terminal | 1x Display Port 1x HDMI 2x USB |
| Color Support | Max 1B |
| Power source – AC/DC adapter | AC 100~240V |
| Wall Mountable | 100 x 100 mm |
| Warranty | 3 Years Onsite |
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Resolution | QHD (2, 560 x 1, 440) @360hz |
| Brightness | 250 cd/㎡ |
| Response Time | 0.03ms(GTG) |
| Input Terminal | 1x Display Port 1x HDMI 2x USB |
| Color Gamut | |
| Color Support | Max 1B |
| Power source | AC 100~240V |
| Wall Mountable | 100 x 100 mm |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | |
| Warranty | 3 Years Onsite |







