| P/N | |
|---|---|
| watts | |
| พัดลม RGB | |
| Model | Built-in Industrial Grade Protection To protect the hardware, Smart BM3 is built with industry grade protections: OCP(Over Current Protection), OVP (Over Voltage Protection), UVP(Under Voltage Protection), OPP(Over Power Protection), SCP(Short Circuit Protection), OTP(Over Temperature Protection). |
| ชนิด | Semi Modular Flat Cable Design Soft flat black cables come with sleeve cabling, designed to make cable installation an easy task while fully powering the system at optimal voltages. |
| Max. Output Capacity | |
| Color | Black |
| Dimension ( W / H / D ) | 150mm(W) x 86mm(H) x 160mm(D) |
| PFC (Power Factor Correction) | Active PFC |
| Power Good Signal | 100-500 msec |
| Hold Up Time | > 12msec at 80% of full load at 230Vac input |
| Input Current | 10A max., 6 – 15V |
| Input Frequency Range | 47Hz -63Hz |
| Input Voltage | 100V-240V~ |
| Operating Temperature | 0°C to +40°C, +5°C to +40°C |
| Operating Humidity | 20% to 90%, non-condensing, 20% to 85%, non-condensing |
| Storage Temperature | -20 °C to +70 °C, -40 °C to +55 °C |
| Storage Humidity | 5% to 95%, non-condensing, 10% to 95%, non-condensing |
| Cooling System | 140mm Fan: 2300 R.P.M. ± 10% |
ติดต่อเรา 08.00 - 17.30
โทร 02-943-0180 ต่อ 120
Product categories
- DEALER
- DESKTOP PC
- INTERNET OF THINGS
- MOUTING
- Uncategorized
- กล้องวงจรปิดความปลอดภัย และบาร์โค้ด
- คอมพิวเตอร์และอุปกรณ์ไอที
- ACCESSORIES
- ALL IN ONE
- APPLE
- CAPTURE CARD
- COMPUTER
- CONFERENCE
- DESKTOP PC
- DIY HARDWARE COMPUTER
- ADD ON CARDS
- CABLE
- CASE
- CD & DVD DRIVE
- COOLER SYSTEM
- CPU
- GRAPHIC CARD
- HDD
- MAINBOARD
- POWER SUPPLY
- RAM
- RAM NOTEBOOK
- SSD
- SSD / HARD DISK / STORAGE
- 2.5 Inch SSD
- 2.5 Inch SSD
- 2.5 Inch SSD
- 2.5 Inch SSD
- 2.5 Inch SSD
- Adata
- Crucial
- Enterprise / Data Center HDD
- Enterprise / Data Center HDD
- Hikvision
- Kingston
- Klevv
- M.2 SSD
- M.2 SSD
- M.2 SSD
- M.2 SSD
- M.2 SSD
- M.2 SSD
- NAS HDD
- NAS HDD
- Samsung
- Seagate
- Silicon Power
- Surveillance / CCTV / DVR / NVR HDD
- Surveillance / CCTV / DVR / NVR HDD
- Synology
- Transcend
- SSD / HARD DISK / STORAGE / HARD DISK / STORAGE
- IP PHONE
- IT GADGET
- MEMORY CARD / FLASH DRIVE
- MICROPHONE
- MINI PC
- MOBILE WORKSTATION
- MONITOR
- MOUNTING
- MOUTING
- NOTEBOOK
- NOTEBOOK GAMING
- PRINTER / SCANNER / SUPPLIES
- PROJECTOR
- RAM
- SMART PHONE
- SMART WATCH
- TABLET
- UPS SYSTEM
- WORKSTATION
- จักรเย็บผ้า
- อุปกรณ์สำนักงาน
- จอโฆษณาและระบบห้องประชุม
- ซอฟต์แวร์และระบบคลาวด์
- อุตสาหกรรมและเครื่องจักร
- เซิร์ฟเวอร์ และดาต้าเซ็นเตอร์
- เน็ตเวิร์กไฟร์วอลล์และสายสัญญาณ
- Access Control
- ACCESS POINT
- CABLE & FIBER OPTIC
- CABLE
- CCTV OUTDOOR CABINET
- COAXIAL (RG) System
- COMMSCOPE
- DATA CENTER System
- Fiber Optic Cable
- Fiber Optic Connector
- FIBER OPTIC System
- Fiber Optic Tools & Testers
- FTTR / FTTx OVAL / FLAT CABLE (Fiber Optic to the ROOM / Fiber Optic to the HOME)
- GERMANY RACK
- LINK RACK
- MEDIA CONVERTERS
- NETWORKING System
- SECURITY AND CONTROL SYSTEM
- SFP
- SOLAR CABLE
- Telephone CABLE
- TERMINATE & TEST by INTERLINK
- UTP
- FIREWALL
- INTERNET OF THINGS
- IP PBX
- NETWORK
- NETWORK ACCESSORIES
- NETWORK ADAPTER
- NETWORK SECURITY
- ROUTER
- SERVER
- SWITCH
- WIRELESS LAN
PSU THERMALTAKE SMART BM3 750W : PS-SPD-0750MNFABE-3
รหัสสินค้า : 4713227539746
฿2,900
โทรสอบถามราคา
การรับประกัน :
Data Sheet :
4713227539746_datasheet.pdf
ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ติดต่อสอบถามราคาพิเศษ
Line : @greatocean
Tel : 099-495-8880
Facebook : https://www.facebook.com/gtoengineer/
Email : support@gtoengineer.com
อัปเดตล่าสุด : 1 year ago
บริษัทฯ ขอสงวนสิทธิ์ในการแก้ไขข้อผิดพลาดในการพิมพ์ (ผิด/ตก) โดยไม่ต้องแจ้งให้ทราบล่วงหน้า และขอสงวนสิทธิ์ในการเปลี่ยนแปลงราคาและโปรโมชั่นโดยมิต้องแจ้งให้ทราบล่วงหน้า
บทความที่น่าสนใจ

ความรู้ทั่วไป
ทำความรู้จัก Cloudflare Tunnel เปลี่ยนการเชื่อมต่อเซิร์ฟเวอร์ให้ปลอดภัย โดยไม่ต้องเปิด Port บน Router
Read More »
May 23, 2026
No Comments





