(OL1500RTXL2U) CyberPower UPS (เครื่องสำรองไฟ) OL Series 1500VA/1350W
[block id=”short-description-product”]
฿24,300
ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ติดต่อสอบถามราคาพิเศษ
Line : @greatocean
Tel : 099-495-8880
Facebook : https://www.facebook.com/gtoengineer/
Email : support@gtoengineer.com
(OL1500RTXL2U) CyberPower UPS (เครื่องสำรองไฟ) OL Series 1500VA/1350W
[block id=”short-description-product”]
| Product Type | UPS |
|---|---|
| Brand | CYBERPOWER |
| Series | OL |
| Power Factor | 0.9 |
| Topology | True Online |
| Waveform Type | Pure Sine Wave |
| Output Power Capacity | 1500 VA / 1350 W |
| Output Voltage | 100, 110, 115, 120, 125 VAC ±2% (configurable) |
| Output Frequency | 50/60 Hz ± 0.25Hz (auto-sensing or configurable) |
| Output Connections | 8× NEMA 5-15R |
| Universal Output | None |
| Input Voltage | 100 – 125 VAC |
| Input Frequency | 40 Hz – 70 Hz |
| Input Connections | NEMA 5-15P |
| Battery Type | Lead-Acid |
| Typical Recharge Time | 4.0 hrs. (0 to 90% charged) |
| LCD Display | Yes |
| Rack Convertible | Yes |
| Dimension | 432 x 89 x 429 mm. |
| Weight | 17.96 kg. |
| Warranty | 2 Years Onsite with Battery |
