| Display Size | 15.6″ |
| Display Type | OLED Technology |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 100,000:1 (typ) |
| Recommended Resolution | 1920 x 1080 60Hz |
| Brightness | 400 cd/m² (typ) |
| Response Time | 1ms |
| Input Terminal | USB 3.2 Type C Up Stream; DisplayPort Alt mode, 3.5mm Audio Out, Micro HDMI 1.4 In, Power in: USB Type C (with video & data) |
| Speaker | 1Watts x2 |
| Color Support | 1.07B |
| Power source – AC/DC adapter | AC 100-240V |
| Weight | Net (kg): 0.98 |
| Warranty | 3 Year |
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Resolution | 1920 x 1080 60Hz |
| Brightness | 400 cd/m² (typ) |
| Response Time | 1ms |
| Input Terminal | USB 3.2 Type C Up Stream; DisplayPort Alt mode, 3.5mm Audio Out, Micro HDMI 1.4 In, Power in: USB Type C (with video & data) |
| Color Gamut | |
| Color Support | 1.07B |
| Power source | AC 100-240V |
| Wall Mountable | |
| Speaker | 1Watts x2 |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | Net (kg): 0.98 |
| Warranty | 3 Year |







