| Display Size | 15.6″ |
| Display Type | IPS Technology |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1,000:1 (typ) |
| Recommended Resolution | 1920 x 1080 60Hz |
| Brightness | 250 cd/m² (typ) |
| Response Time | 7ms |
| Input Terminal | Mini HDMI, USB 3.2 Type C DisplayPort Alt mode only, 3.5mm Audio Out |
| Speaker | 0.8Watts x2 |
| Color Gamut | NTSC: 45% size (Typ) / sRGB: 64% size (Typ) |
| Color Support | 16.7M |
| Weight | 0.7 KG. |
| Warranty | 3 Year |
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Resolution | 1920 x 1080 60Hz |
| Brightness | 250 cd/m² (typ) |
| Response Time | 7ms |
| Input Terminal | Mini HDMI, USB 3.2 Type C DisplayPort Alt mode only, 3.5mm Audio Out |
| Color Gamut | NTSC: 45% size (Typ) / sRGB: 64% size (Typ) |
| Color Support | 16.7M |
| Power source | |
| Wall Mountable | |
| Speaker | 0.8Watts x2 |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 0.7 KG. |
| Warranty | 3 Year |







