(PSA500MT3-230U) Vertiv UPS (เครื่องสำรองไฟ) Liebert PSA 500VA/300W, 252V AVR Line interactive UPS
[block id=”short-description-product”]
฿2,900
ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ติดต่อสอบถามราคาพิเศษ
Line : @greatocean
Tel : 099-495-8880
Facebook : https://www.facebook.com/gtoengineer/
Email : support@gtoengineer.com
(PSA500MT3-230U) Vertiv UPS (เครื่องสำรองไฟ) Liebert PSA 500VA/300W, 252V AVR Line interactive UPS
[block id=”short-description-product”]
| Product Type | UPS |
|---|---|
| Brand | VERTIV |
| Series | PSA |
| Output Power Capacity | 300Watt / 500VA |
| Nominal Output Voltage | 230VAC +/ 5% |
| Topology | Line Interactive |
| Output Connections | IEC 320 C13 x 3 |
| Nominal Input Voltage | 230V |
| Input Voltage Range for Main Operation | 160-287VAC |
| Typical Recharge Time | 6-8 hours to 90% |
| Height | 171 mm |
| Width | 95 mm |
| Depth | 356 mm |
| Weight | 5.4 kg |
| Warranty | 3 Years Onsite |
