(GXT5LI-1000IRT2UXL) Vertiv UPS (เครื่องสำรองไฟ) GXT5 Series 1000VA/1000W
[block id=”short-description-product”]
฿70,900
ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ติดต่อสอบถามราคาพิเศษ
Line : @greatocean
Tel : 099-495-8880
Facebook : https://www.facebook.com/gtoengineer/
Email : support@gtoengineer.com
(GXT5LI-1000IRT2UXL) Vertiv UPS (เครื่องสำรองไฟ) GXT5 Series 1000VA/1000W
[block id=”short-description-product”]
| Product Type | UPS |
|---|---|
| Brand | VERTIV |
| Series | GXT5 |
| Power Factor | 1 |
| Topology | True Online |
| Waveform Type | Pure Sine Wave |
| Output Power Capacity | 1000 VA / 1000 W |
| Output Voltage | 230VAC Default; 200/208/220/230/240VAC (User-Configurable) |
| Output Frequency | 40 – 70 Hz |
| Output Connctions | 8x IEC C13 |
| Universal Output | None |
| Input Voltage | 230VAC Default; Nominal (Full Load): 176 – 288 VAC; Maximum: 115 – 288 VAC |
| Input Frequency | 40 – 70 Hz |
| Input Connections | IEC C14 |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Typical Recharge Time | < 2 hrs. to 90% |
| LCD Display | Yes |
| Rack Convertible | Yes |
| Dimension | 430 x 446 x 85 mm. |
| Weight | 16.0 kg. |
| Warranty | 5 Years Onsite |
