(CLAIRE II-2000) Syndome UPS (เครื่องสำรองไฟ) Claire II 2000VA/1200W
[block id=”short-description-product”]
฿16,200
ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ติดต่อสอบถามราคาพิเศษ
Line : @greatocean
Tel : 099-495-8880
Facebook : https://www.facebook.com/gtoengineer/
Email : support@gtoengineer.com
(CLAIRE II-2000) Syndome UPS (เครื่องสำรองไฟ) Claire II 2000VA/1200W
[block id=”short-description-product”]
| Product Type | UPS |
|---|---|
| Brand | SYNDOME |
| Series | Claire II |
| Technology | Line Interactive |
| Output Power | 2000VA / 1200W |
| Output Voltage | 220V ±10% |
| Output Frequency | 50Hz ± 0.2% |
| Input Voltage | 220 VAC |
| Input Frequency | 50 Hz ± 10% |
| Input Voltage Range | 220V ±25% |
| Battery Type | Sealed Lead Acid – 12V/7Ah*4 |
| Form Factors | Tower |
| Dimension | 196 x 416 x 342 mm |
| Weight | 14.4 kg |
| Warranty | 2 Years Onsite |
