| Product Type | NOTEBOOK |
| Brand | ACER |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | AMD Ryzen 5 7430U |
| Base Clock | 2.3 GHz |
| Boost Clock | 4.3 GHz |
| Cache | 16 MB |
| DisplayPort | No |
| HDMI | Yes |
| D-Sub | No |
| Thunderbolt | No |
| Card Reader | N/A |
| Finger Print Reader | No |
| CPU Brand | AMD |
|---|---|
| CPU Model | AMD Ryzen 5 7430U |
| Base Clock | 2.3 GHz |
| Boost Clock | 4.3 GHz |
| Cache | 16 MB |
| DisplayPort | No |
| HDMI | Yes |
| D-Sub | No |
| Thunderbolt | No |
| Card Reader | N/A |
| Finger Print Reader | No |











