| Product Type | NOTEBOOK |
| Brand | ACER |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Intel Core Ultra 7 258V |
| Base Clock | Performance-core Base Frequency : 2.2 GHz Efficient-core Base Frequency : 2.2 GHz |
| Boost Clock | Max Turbo Frequency : 4.8 GHz Performance-core Max Turbo Frequency : 4.8 GHz Efficient-core Max Turbo Frequency : 3.7 GHz |
| Cache | 12 MB |
| DisplayPort | No |
| HDMI | Yes |
| D-Sub | No |
| Thunderbolt | Yes |
| Card Reader | No |
| Finger Print Reader | No |
| CPU Brand | Intel |
|---|---|
| CPU Model | Intel Core Ultra 7 258V |
| Base Clock | Performance-core Base Frequency : 2.2 GHz Efficient-core Base Frequency : 2.2 GHz |
| Boost Clock | Max Turbo Frequency : 4.8 GHz Performance-core Max Turbo Frequency : 4.8 GHz Efficient-core Max Turbo Frequency : 3.7 GHz |
| Cache | 12 MB |
| DisplayPort | No |
| HDMI | Yes |
| D-Sub | No |
| Thunderbolt | Yes |
| Card Reader | No |
| Finger Print Reader | No |











