| BRAND | Cougar |
| Model | CONQUER |
| Built-in Power Supply | No |
| Cooling Fan | Included : COUGAR CFD 120 LED Fan x 3 Fan Support : Front 120 mm x 2 Top 120 mm x 3 |
| Support VGA size | 350mm |
| Front Panel I/O | USB3.0 x 2 , Microphone x 1 , Audio x 1 |
| Color | Black |
| Dimension | 255 x 580 x 685 mm |
| Material | Aluminum Alloy |
| Motherboard support | ATX , Micro-ATX , Mini-ITX |
| Factor | Mid Tower |
| N/A | |
| N/A |
| Model | CONQUER |
|---|---|
| Cooling Fan | Included : COUGAR CFD 120 LED Fan x 3 Fan Support : Front 120 mm x 2 Top 120 mm x 3 |
| Support VGA size | 350mm |
| Front Panel I/O | USB3.0 x 2, Microphone x 1, Audio x 1 |
| Dimension | 255 x 580 x 685 mm |







