Server HPE ProLiant DL380 Gen10 4208 2.1GHz 8-core (HPE-P23465-B21)
รหัสสินค้า : HPE-P23465-B21
โทรสอบถามราคา
การรับประกัน :
Data Sheet :
HPE-P23465-B21_datasheet.pdf
ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ติดต่อสอบถามราคาพิเศษ
Line : @greatocean
Tel : 099-495-8880
Facebook : https://www.facebook.com/gtoengineer/
Email : support@gtoengineer.com
อัปเดตล่าสุด : 7 months ago
รายละเอียดสินค้า
คุณสมบัติ รายละเอียด
Chassis 8SFF NC Chassis
Processor 4208 (8 core, 2.1GHz, 85W)
Number of Processors One processor With standard heatsink (Up to 2)
Memory 32 GB RDIMM 2R 2933 MT/s (1x 32 GB; P00924-B21)
หมายเหตุ: ทำงานที่ 2400 MT/s เนื่องจากข้อจำกัดของโปรเซสเซอร์
Network Controller HPE Ethernet 1Gb 4-port 366FLR FlexibleLOM Adapter
Storage Controller P408i-a w/2GB cache
Hard Drive None ship as standard
Internal Storage 8 SFF (upgradeable to 24 SFF front + 6SFF rear)
Power Supply 1x HPE 500W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit