(PSA650-SOHO-2Y) Vertiv UPS (เครื่องสำรองไฟ) Liebert PSA itON SOHO 650VA/390W, 290V AVR Line interactive UPS
[block id=”short-description-product”]
฿1,900
ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ติดต่อสอบถามราคาพิเศษ
Line : @greatocean
Tel : 099-495-8880
Facebook : https://www.facebook.com/gtoengineer/
Email : support@gtoengineer.com
(PSA650-SOHO-2Y) Vertiv UPS (เครื่องสำรองไฟ) Liebert PSA itON SOHO 650VA/390W, 290V AVR Line interactive UPS
[block id=”short-description-product”]
| Product Type | UPS |
|---|---|
| Brand | VERTIV |
| Series | PSA |
| Output Power Capacity | 390Watt / 650VA |
| Nominal Output Voltage | 230V +10%-20% |
| Topology | Line Interactive |
| Nominal Input Voltage | 230V |
| Input Voltage Range for Main Operation | 162-290VAC, single phase |
| Typical Recharge Time | 4 hours to 90% |
| Height | 268 mm |
| Width | 121 mm |
| Depth | 310 mm |
| Weight | 4.4 kg |
| Warranty | 2 Years Onsite Replacement Warranty, not include rural area and Pattani, Ya-La, Narathiwas |
