| SKU | P81566-375 |
| Model | ProLiant ML110 Gen11 |
| Processor | Intel Xeon Bronze 3508U (22.5 MB Cache, 8-Cores/8-Threads, 2.10 GHz up to 2.2 GHz Turbo, TDP 125 W) |
| Memory | 32GB (1x32GB, 5600 MT/s) |
| Network | 2x 1GbE BCM5720 Embedded |
| Storage Ctrl | SW RAID: Embedded Intel VROC SATA |
| Storage | 2x 2TB SATA 6G Business Critical 7.2K LFF LP 1-year Warranty Multi Vendor HDD |
| Optical Drive | None |
| Management | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded) |
| Power Supply | 1x HPE 500W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit |
| Form Factor | 4.5U Tower |
| Warranty | 3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support with next business day response |
| SKU | P81566-375 |
|---|---|
| Model | ProLiant ML110 Gen11 |
| Processor | Intel Xeon Bronze 3508U (22.5 MB Cache, 8-Cores/8-Threads, 2.10 GHz up to 2.2 GHz Turbo, TDP 125 W) |
| Memory | 32GB (1x32GB, 5600 MT/s) |
| Network | 2x 1GbE BCM5720 Embedded |
| Storage Ctrl | SW RAID: Embedded Intel VROC SATA |
| Storage | 2x 2TB SATA 6G Business Critical 7.2K LFF LP 1-year Warranty Multi Vendor HDD |
| Optical Drive | None |
| Management | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded) |
| Power Supply | 1x HPE 500W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit |
| Form Factor | 4.5U Tower |
| Warranty | 3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support with next business day response |






