| SKU | P81557-375 |
| Model | ProLiant DL145 Gen11 |
| Processor | AMD EPYC 8024P (32 MB L3 Cache, 8-Cores/16-Threads, 2.4 GHz Up to 3 GHz, TDP 90W) |
| Memory | 32GB (1x32GB, 4800 MT/s) |
| Network | Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP3 Adapter for HPE |
| Storage Ctrl | HPE NS204i-u Gen11 NVMe Hot Plug Boot (2 X 480GB NVMe M.2 SSDs) Optimized Storage Device |
| Storage | Non include; Support 2SFF |
| Optical Drive | None |
| Management | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded) |
| Power Supply | 2x HPE ProLiant 700W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Reverse Air Flow AC Power Supply Kit |
| Form Factor | 2U Rack |
| Warranty | 3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support with next business day response. |
| SKU | P81557-375 |
|---|---|
| Model | ProLiant DL145 Gen11 |
| Processor | AMD EPYC 8024P (32 MB L3 Cache, 8-Cores/16-Threads, 2.4 GHz Up to 3 GHz, TDP 90W) |
| Memory | 32GB (1x32GB, 4800 MT/s) |
| Network | Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP3 Adapter for HPE |
| Storage Ctrl | HPE NS204i-u Gen11 NVMe Hot Plug Boot (2 X 480GB NVMe M.2 SSDs) Optimized Storage Device |
| Storage | Non include; Support 2SFF |
| Optical Drive | None |
| Management | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded) |
| Power Supply | 2x HPE ProLiant 700W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Reverse Air Flow AC Power Supply Kit |
| Form Factor | 2U Rack |
| Warranty | 3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support with next business day response. |






