(OLS10000EXL) CyberPower UPS (เครื่องสำรองไฟ) OLS Series 10000VA/9000W No Battery
[block id=”short-description-product”]
฿81,500
ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ติดต่อสอบถามราคาพิเศษ
Line : @greatocean
Tel : 099-495-8880
Facebook : https://www.facebook.com/gtoengineer/
Email : support@gtoengineer.com
(OLS10000EXL) CyberPower UPS (เครื่องสำรองไฟ) OLS Series 10000VA/9000W No Battery
[block id=”short-description-product”]
| Product Type | UPS |
|---|---|
| Brand | CYBERPOWER |
| Series | OLS |
| Power Factor | 0.9 |
| Topology | True Online |
| Waveform Type | Pure Sine Wave |
| Output Power Capacity | 10000VA/9000W |
| Output Voltage | 208/220/230/240 VAC ± 1 % |
| Output Frequency | 50/60 Hz ± 0.1% |
| Output Connctions | Terminal Block |
| Universal Output | None |
| Input Voltage | 230 VAC (110 ~ 276 VAC) |
| Input Frequency | 50/60 Hz ± 1% (Auto sensing) |
| Input Connections | Hardwire |
| Battery Type | No Battery |
| Typical Recharge Time | Depend on extended battery |
| LCD Display | Yes |
| Rack Convertible | None |
| Dimension | 260 x 708 x 550 mm. |
| Weight | 28.0 kg. |
| Warranty | 2 Years Onsite |
