(MO850P) Chuphotic UPS (เครื่องสำรองไฟ) Moon Plus 850VA/325W
[block id=”short-description-product”]
฿2,200
ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ติดต่อสอบถามราคาพิเศษ
Line : @greatocean
Tel : 099-495-8880
Facebook : https://www.facebook.com/gtoengineer/
Email : support@gtoengineer.com
(MO850P) Chuphotic UPS (เครื่องสำรองไฟ) Moon Plus 850VA/325W
[block id=”short-description-product”]
| Product Type | UPS |
|---|---|
| Brand | CHUPHOTIC |
| Series | Moon |
| Output Power Capacity | 850VA/325W |
| Nominal Output Voltage | 220V +/-10% |
| Topology | Line Interactive UPS with stabilizer |
| Output Connections | Plug Universal |
| Nominal Input Voltage | 220V |
| Typical Recharge Time | 3-6 hours to 90% after load discharged |
| Control Panel | LCD |
| Height | 155 |
| Width | 100 |
| Depth | 330 |
| Weight | 4.3 kg |