(MO1250P) Chuphotic UPS (เครื่องสำรองไฟ) Moon Plus 1250VA/750W
[block id=”short-description-product”]
฿4,900
ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ติดต่อสอบถามราคาพิเศษ
Line : @greatocean
Tel : 099-495-8880
Facebook : https://www.facebook.com/gtoengineer/
Email : support@gtoengineer.com
(MO1250P) Chuphotic UPS (เครื่องสำรองไฟ) Moon Plus 1250VA/750W
[block id=”short-description-product”]
| Product Type | UPS |
|---|---|
| Brand | CHUPHOTIC |
| Series | Moon |
| Output Power Capacity | 1250VA/750W |
| Nominal Output Voltage | 220V +/-10% |
| Topology | Line Interactive UPS with stabilizer |
| Output Connections | Plug Universal |
| Nominal Input Voltage | 220V |
| Typical Recharge Time | 3-6 hours to 90% after load discharged |
| Control Panel | LCD |
| Height | 162 |
| Width | 146 |
| Depth | 345 |
| Weight | 8.5 kg |