(DX1215II) NAS Storage Synology Expansion Unit 12-Bay
[block id=”description-project-product”]
฿44,900
ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ติดต่อสอบถามราคาพิเศษ
Line : @greatocean
Tel : 099-495-8880
Facebook : https://www.facebook.com/gtoengineer/
Email : support@gtoengineer.com
| Product Type | NAS |
|---|---|
| Brand | SYNOLOGY |
| Series | Expansion Units |
| Storage Drive | 12-Bays |
| Storage Support | 3.5″ SATA HDD 2.5″ SATA HDD 2.5″ SATA SSD |
| LAN Ports | none |
| External Ports | 1x Expansion Port |
| Support for NAS | • Supports creating volumes across different units FS series:FS1018 19 series:DS2419+II, DS2419+ 18 series:DS3018xs 17 series:DS3617xsII, DS3617xs 15 series:DS3615xs, DS2415+, DS2015xs 13 series:DS2413+ 12 series:DS3612xs 11 series:DS3611xs, DS2411+ |
| System Fans | 120 mm x 120 mm x 2 pcs |
| Power | 100V to 240V AC, 50/60 Hz, 500 W (51.23W (Access), 21.71 W (HDD Hibernation) |
| Form Factor | Tower |
| Dimension | 270 mm x 300 mm x 340 mm |
| Weight | 9.02 kg |
| Warranty | 5 Years |
| Packaging Content | Main Unit X 1 User’s Guide X 1 Accessory Pack X 1 AC Power Cord X 1 Expansion Cable: Infiniband X 1 |