(DS1823xs+) NAS Storage Synology 4-Cores 3.3GHz/8GB/8-Bay
[block id=”description-project-product”]
฿61,800
ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ติดต่อสอบถามราคาพิเศษ
Line : @greatocean
Tel : 099-495-8880
Facebook : https://www.facebook.com/gtoengineer/
Email : support@gtoengineer.com
| Product Type | NAS |
|---|---|
| Brand | SYNOLOGY |
| Series | XS+/XS Series |
| Processor (CPU) | AMD Ryzen V1780B 64-bit, 4-core 3.35 (base) / 3.6 (turbo) GHz |
| System Memory (RAM) | 8 GB DDR4 ECC SODIMM |
| Memory Slot | 2 slot (up to 32 GB : 2x 16 GB) |
| Storage Bay | 8 Bays, 2x M.2 NVMe |
| Drive Compatibility | 3.5″ SATA HDD 2.5″ SATA SSD M.2 2280 NVMe SSD |
| Ethernet Port | 2x RJ-45 1GbE LAN Port (with Link Aggregation / Failover support) |
| USB | 3x USB 3.2 Gen 1 Port |
| FAN | 2x 120 mm x 120 mm |
| PCIe Expansion | 1 x Gen3 x8 slot (x4 link) |
| Power Supply | Internal Power Supply 100 V to 240 V AC, 250 W |
| Dimensions (HxWxD) | 166 mm x 343 mm x 243 mm |
| Weight (Net) | 6.2 kg |
| Form Factor | Desktop |
| Warranty | 2 years |