(CP12036LI) APC UPS (เครื่องสำรองไฟ) Back-UPS Connect 12VDC/36W
[block id=”short-description-product”]
฿1,700
ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ติดต่อสอบถามราคาพิเศษ
Line : @greatocean
Tel : 099-495-8880
Facebook : https://www.facebook.com/gtoengineer/
Email : support@gtoengineer.com
(CP12036LI) APC UPS (เครื่องสำรองไฟ) Back-UPS Connect 12VDC/36W
[block id=”short-description-product”]
| Product Type | UPS |
|---|---|
| Brand | APC |
| Series | APC |
| Topology | Standby |
| Output Power Capacity | 12 VDC / 36 W |
| Nominal Output Voltage | 12 V DC |
| Output Connctions | DC Male Jack (5.5 x 2.5 mm.) |
| Universal Output | None |
| Nominal Input Voltage | 12 V DC |
| Input Connections | DC Female Jack (5.5 x 2.5 mm.) |
| Battery Type | Lithium-ion |
| LCD Display | None |
| Rack Convertible | None |
| Dimension | 99 x 109 x 300 mm. |
| Weight | 300 g. |
| Warranty | 2 Years |