| BRAND | Cougar |
| Model | MX330-X (BLACK) |
| Built-in Power Supply | No |
| Cooling Fan | Included : Rear : 120 mm Support : Front 120 mm Fan x 2 Top 120 mm Fan x 2 |
| Support VGA size | 350 mm |
| Front Panel I/O | USB 3.0 x 1 , USB 2.0 x 1 , Mic x 1 , Audio x 1 |
| Color | Black |
| Dimension | 195 x 473 x 427 mm |
| Material | Steel |
| Motherboard support | ATX , Micro-ATX , Mini-ITX |
| Factor | Mid Tower |
| N/A | |
| N/A |
| Model | MX330-X (BLACK) |
|---|---|
| Cooling Fan | Included : Rear : 120 mm Support : Front 120 mm Fan x 2 Top 120 mm Fan x 2 |
| Support VGA size | 350 mm |
| Front Panel I/O | USB 3.0 x 1, USB 2.0 x 1, Mic x 1, Audio x 1 |
| Dimension | 195 x 473 x 427 mm |







