| Display Size | 27″ |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1,000:1 (typ) |
| Brightness | 250 cd/m² (typ) |
| Recommended Resolution | QHD 2560 x 1440 @240Hz |
| Response Time | 1ms |
| Input Terminal | 1 x DisplayPort,2 x HDMI 2.1,1 x 3.5mm Audio Out |
| Speaker | 2Wx2 |
| Color Gamut | NTSC: 92% size (Typ) |
| Color Support | 1.07B |
| Wall Mountable | 100 x 100 mm |
| Power source – AC/DC adapter | 100 – 240 VAC |
| Weight | 4.9 Kg |
| Warranty | 3 Years |
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Resolution | QHD 2560 x 1440 @240Hz |
| Brightness | 250 cd/m² (typ) |
| Response Time | 1ms |
| Input Terminal | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI 2.1, 1 x 3.5mm Audio Out |
| Color Gamut | NTSC: 92% size (Typ) |
| Color Support | 1.07B |
| Power source | 100 – 240 VAC |
| Wall Mountable | 100 x 100 mm |
| Speaker | 2Wx2 |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 4.9 Kg |
| Warranty | 3 Years |







