| Display Size | 27.0″ |
| Display Type | IPS Technology |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1,000:1 (typ) |
| Brightness | 250 cd/m² (typ) |
| Recommended Resolution | 1920 x 1080 180Hz |
| Response Time | 0.5ms (MPRT) |
| Input Terminal | HDMI 1.4, DisplayPort, 3.5mm Audio Out |
| Speaker | 2Watts x2 |
| Color Gamut | DCI-P3: 90% coverage (Typ) NTSC: 94% size (Typ) sRGB: 132% size (Typ) |
| Color Support | 16.7M |
| Power source – AC/DC adapter | AC 100-240V |
| Wall Mountable | 100 x 100 mm |
| Weight | Net (kg): 4.7 |
| Warranty | 3 Year |
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Resolution | 1920 x 1080 180Hz |
| Brightness | 250 cd/m² (typ) |
| Response Time | 0.5ms (MPRT) |
| Input Terminal | HDMI 1.4, DisplayPort, 3.5mm Audio Out |
| Color Gamut | DCI-P3: 90% coverage (Typ) NTSC: 94% size (Typ) sRGB: 132% size (Typ) |
| Color Support | 16.7M |
| Power source | AC 100-240V |
| Wall Mountable | 100 x 100 mm |
| Speaker | 2Watts x2 |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | Net (kg): 4.7 |
| Warranty | 3 Year |






