| Display Size | 24.5″ |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1,000:1 (typ) |
| Recommended Resolution | FHD 1920 x 1080 @ 180Hz |
| Brightness | 250 cd/m² (typ) |
| Response Time | 0.5ms |
| Input Terminal | 1 x DisplayPort,2 x HDMI 2.0 |
| Speaker | 2Watts x2 |
| Color Gamut | NTSC: 72% size (Typ) sRGB: 102% size (Typ) |
| Color Support | 16.7M |
| Power source – AC/DC adapter | AC 100-240V |
| Wall Mountable | 100 x 100 mm |
| Weight | 2.6 Kg |
| Warranty | 3 Years |
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Resolution | FHD 1920 x 1080 @ 180Hz |
| Brightness | 250 cd/m² (typ) |
| Response Time | 0.5ms |
| Input Terminal | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI 2.0 |
| Color Gamut | NTSC: 72% size (Typ) sRGB: 102% size (Typ) |
| Color Support | 16.7M |
| Power source | AC 100-240V |
| Wall Mountable | 100 x 100 mm |
| Speaker | 2Watts x2 |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 2.6 Kg |
| Warranty | 3 Years |







