| Display Size | 24″ |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1,000:1 |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Recommended Resolution | FHD 1920 x 1080 @ 180Hz |
| Response Time | 1ms |
| Input Terminal | 2 x HDMI 1.4,1 x Display Port,1 x 3.5mm Audio Out |
| Color Gamut | 72% size (Typ) |
| Color Support | 16.7M |
| Wall Mountable | 100 x 100 mm |
| Power source – AC/DC adapter | 100-240V, 50/60 Hz |
| Weight | 3.2 Kg |
| Warranty | 3 Years |
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Resolution | FHD 1920 x 1080 @ 180Hz |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 1ms |
| Input Terminal | 2 x HDMI 1.4, 1 x Display Port, 1 x 3.5mm Audio Out |
| Color Gamut | 72% size (Typ) |
| Color Support | 16.7M |
| Power source | 100-240V, 50/60 Hz |
| Wall Mountable | 100 x 100 mm |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 3.2 Kg |
| Warranty | 3 Years |







