| Display Size | 17″ |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 800:1 (typ) |
| Brightness | 250 cd/m² (typ) |
| Recommended Resolution | FHD 1920 x 1080 @ 144Hz |
| Response Time | 4ms |
| Input Terminal | 1 x HDMI Mini,2 x USB 3.2 Type C,1 x 3.5mm Audio Out |
| Speaker | 0.8Watts x2 |
| Color Gamut | NTSC: 45% size (Typ) |
| Color Support | 16.7M |
| Power source – AC/DC adapter | DC 5V/9V/12V/15V/20V |
| Weight | 2.1 Kg |
| Warranty | 3 Years |
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Resolution | FHD 1920 x 1080 @ 144Hz |
| Brightness | 250 cd/m² (typ) |
| Response Time | 4ms |
| Input Terminal | 1 x HDMI Mini, 2 x USB 3.2 Type C, 1 x 3.5mm Audio Out |
| Color Gamut | NTSC: 45% size (Typ) |
| Color Support | 16.7M |
| Power source | DC 5V/9V/12V/15V/20V |
| Wall Mountable | |
| Speaker | 0.8Watts x2 |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 2.1 Kg |
| Warranty | 3 Years |







