| Display Size | 32″ |
| Display Type | VA |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 3,000 : 1 |
| Brightness | 300 cd/m2 |
| Recommended Resolution | UHD 3840 x 2160 @60Hz |
| Response Time | 4ms |
| Input Terminal | 1 x DisplayPort,2 x HDMI 2.0 |
| Color Gamut | NTSC: 72% size (Typ) |
| Color Support | 16.7M |
| Power source – AC/DC adapter | 100 – 240 VAC |
| Wall Mountable | 100 x 100 mm |
| Weight | 10.2 kg |
| Warranty | 3 Years |
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Resolution | UHD 3840 x 2160 @60Hz |
| Brightness | 300 cd/m2 |
| Response Time | 4ms |
| Input Terminal | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI 2.0 |
| Color Gamut | NTSC: 72% size (Typ) |
| Color Support | 16.7M |
| Power source | 100 – 240 VAC |
| Wall Mountable | 100 x 100 mm |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 10.2 kg |
| Warranty | 3 Years |






