| Display Size | 21.5″ |
| Display Type | VA |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 3000:1 (typ) |
| Recommended Resolution | 1920 x 1080 100Hz |
| Brightness | 250 cd/m² (typ) |
| Response Time | 1ms |
| Input Terminal | VGA, HDMI, 3.5mm Audio Out |
| Color Gamut | NTSC: 72% size (Typ) sRGB: 104% size (Typ) |
| Color Support | 16.7M |
| Power source – AC/DC adapter | AC 100-240V |
| Wall Mountable | 75 x 75 mm |
| Weight | Net (kg): 2.4 |
| Warranty | 3 Year |
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Resolution | 1920 x 1080 100Hz |
| Brightness | 250 cd/m² (typ) |
| Response Time | 1ms |
| Input Terminal | VGA, HDMI, 3.5mm Audio Out |
| Color Gamut | NTSC: 72% size (Typ) sRGB: 104% size (Typ) |
| Color Support | 16.7M |
| Power source | AC 100-240V |
| Wall Mountable | 75 x 75 mm |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | Net (kg): 2.4 |
| Warranty | 3 Year |






