| CPU | Intel® Core™ i7 12700 LGA 2.1G 25M 3200 1700 65W |
| Memory | 16GB DDR4 3200 UNB-DIMM |
| Hard Disk | 512GB SSD M.2 NVMe |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics 770 |
| Optical Drive | 8X DVD-RW |
| Keyboard/Mouse | USB Keyboard + Mouse |
| USB | 3x USB3 Gen1, 1x USB3 Gen 2, 1x USB3 Gen2 Type C, 4x USB2.0 |
| Port | 1x VGA, 1x HDMI, 2x Display 2x Serial, 1x Parallel, RJ-45, SD card reader |
| Sound / Audio | 5.1-channel surround sound |
| Network | Onboard Ethernet LAN and WiFi 6E and Bluetooth® 5 |
| Power Supply | 300W 80PLUS up to Platinum |
| OS | Dos |
| Warranty | 3 Years Part&Labor 1 onsite |
| Memory | 16GB DDR4 3200 UNB-DIMM |
|---|---|
| Hard Disk | 512GB SSD M.2 NVMe |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics 770 |
| Optical Drive | 8X DVD-RW |
| Keyboard/Mouse | USB Keyboard + Mouse |
| USB | 3x USB3 Gen1, 1x USB3 Gen 2, 1x USB3 Gen2 Type C, 4x USB2.0 |
| Port | 1x VGA, 1x HDMI, 2x Display 2x Serial, 1x Parallel, RJ-45, SD card reader |
| Network | Onboard Ethernet LAN and WiFi 6E and Bluetooth® 5 |
| Power Supply | 300W 80PLUS up to Platinum |
| OS | Dos |
| Warranty | 3 Years Part&Labor 1 onsite |
| Color | |
| Weight | |
| Sound / Audio | 5.1-channel surround sound |




