| Product Type | PRINTER |
| Brand | PANTUM |
| Series | MONO |
| SKU | P3010DW |
| Printer Technology | Laser |
| Function | Print Only |
| Speed black | 30 ppm (A4) |
| Speed color | None |
| Printer Quality | Max 1,200 x 1,200 |
| Printer Memory | 128 MB |
| Duty Cycle (Monthly) | 60,000 pages |
| Wireless | Yes |
| Connectivity | Hi Speed USB 2.0, LAN IEEE 802.3 10/100 Base-Tx, Wifi IEEE 802.11b/g/n |
| Paper Input | 250 pages |
| Processor Speed | 350 MHz |
| Dimension | 354 x 334 x 232 mm |
| Weight | 6.8 kg |
| Warranty | 3 Years Onsite |
| SKU | P3010DW |
|---|---|
| Printer Technology | Laser |
| Function | Print Only |
| Speed black | 30 ppm (A4) |
| Speed color | None |
| Printer Quality | Max 1, 200 x 1, 200 |
| Printer Memory | 128 MB |
| Duty Cycle (Monthly) | 60, 000 pages |
| Wireless | Yes |
| Connectivity | Hi Speed USB 2.0, LAN IEEE 802.3 10/100 Base-Tx, Wifi IEEE 802.11b/g/n |
| Paper Input | 250 pages |
| Processor Speed | 350 MHz |
| Dimension | 354 x 334 x 232 mm |
| Weight | 6.8 kg |
| Warranty | 3 Years Onsite |





