(OLS3000EC-AS) CyberPower UPS (เครื่องสำรองไฟ) OLS Series 3000VA/2400W
[block id=”short-description-product”]
฿17,000
ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ติดต่อสอบถามราคาพิเศษ
Line : @greatocean
Tel : 099-495-8880
Facebook : https://www.facebook.com/gtoengineer/
Email : support@gtoengineer.com
(OLS3000EC-AS) CyberPower UPS (เครื่องสำรองไฟ) OLS Series 3000VA/2400W
[block id=”short-description-product”]
| Product Type | UPS |
|---|---|
| Brand | CYBERPOWER |
| Series | OLS |
| Power Factor | 0.8 |
| Topology | True Online |
| Waveform Type | Pure Sine Wave |
| Output Power Capacity | 3000VA/2400W |
| Output Voltage | 208/220/230/240 ± 1 % |
| Output Frequency | 50/60 ± 0.5% |
| Output Connctions | 4x Universal (NEMA, AS) 2x IEC C13 1x Hardwire Terminal Block |
| Universal Output | Yes |
| Input Voltage | 220 ± 25% (110 ~ 300) |
| Input Frequency | 50/60 ± 10% Auto-sensing |
| Input Connections | 1x IEC C20 1x NEMA 5-15P (Detachable) |
| Battery Type | Lead-Acid |
| Typical Recharge Time | 4Hrs. |
| LCD Display | Yes |
| Rack Convertible | None |
| Dimension | 196 x 337 x 416 mm |
| Weight | 26.0 kg |
| Warranty | 2 Years Onsite |
