| Display Size | 32.0″ |
| Display Type | VA |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 3,000:1 (Static) |
| Brightness | 300 cd/㎡ |
| Recommended Resolution | 4K (3,840 x 2,160) |
| Response Time | 4ms(GTG) |
| Input Terminal | 2 x HDMI,1 x USB-C |
| Speaker | 5W x 2 |
| Color Gamut | 99% (CIE1931) |
| Color Support | Max 1B |
| Wall Mountable | 100 x 100 |
| Power source – AC/DC adapter | AC 100~240V |
| Weight | 6.4 kg |
| Warranty | 3 Years Onsite |
| Display Size | 32.0" |
|---|---|
| Display Type | VA |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 3, 000:1 (Static) |
| Brightness | 300 cd/㎡ |
| Recommended Resolution | 4K (3, 840 x 2, 160) |
| Response Time | 4ms(GTG) |
| Input Terminal | 2 x HDMI, 1 x USB-C |
| Speaker | 5W x 2 |
| Color Gamut | 99% (CIE1931) |
| Color Support | Max 1B |
| Wall Mountable | 100 x 100 |
| Power source - AC/DC adapter | AC 100~240V |
| Weight | 6.4 kg |
| Warranty | 3 Years Onsite |







