| Brand | VIEWSONIC |
| Size | 24.5 ” |
| Panel Type | IPS |
| Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Aspect Ratio | 16 : 9 |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Response Time | 0.5 ms |
| Brightness | 250 cd/m2 |
| Contrast Ratio (Static/Dynamic) | 1,000 : 1 |
| Color Support | 16.7 Million |
| Viewing Angle (Vertical/Horizontal) | 178 /178 ° |
| AMD FreeSync | FreeSync |
| Mount Interface | VESA 100 x 100 mm |
| Dimension (W/H/D) | 557.5 x 413.6~513.6 x 206.6 mm |
| Weight (Net/Gross) | 5.1 kg |
| Power Consumption (Operate/Stand By) | 12 W |
| Input Voltage | 100 – 240 VAC |
| Panel Type | IPS |
|---|---|
| Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Aspect Ratio | 16 : 9 |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Response Time | 0.5 ms |
| Brightness | 250 cd/m2 |
| Contrast Ratio (Static/Dynamic) | 1, 000 : 1 |
| Color Support | 16.7 Million |
| Viewing Angle (Vertical/Horizontal) | 178 /178 ° |
| AMD FreeSync | FreeSync |
| Mount Interface | VESA 100 x 100 mm |
| Dimension (W/H/D) | 557.5 x 413.6~513.6 x 206.6 mm |
| Weight (Net/Gross) | 5.1 kg |
| Power Consumption (Operate/Stand By) | 12 W |
| Input Voltage | 100 – 240 VAC |




