| SKU | CBW150AX-S-UK |
|---|---|
| Brand | Cisco |
| Model | Cisco Business 150AX Wi-Fi 6 Access Point, Ceiling Mounted |
| Interface | 1x Gigabit Ethernet (10/100/1000BASE-T autosensing |
| System | 1 GB DRAM, 512MB flash |
| Antenna | Internal antenna: omnidirectional 2.4GHz: peak gain 4dBi 5GHz: peak gain 5dBi |
| Data rate supported | 802.11a: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, and 54 Mbps 802.11b/g: 1, 2, 5.5, 6, 9, 11, 12, 18, 24, 36, 48, and 54 Mbps 802.11n data rates on 2.4 GHz: 6.5 to 300 Mbps (MCS0-MCS15, HT 20/40) 802.11ac data rates on 5 GHz: 6.5 to 867 Mbps (MCS0-MCS9) 802.11ax data rates on 2.4 & 5GHz: 6.5 to 1200 Mbps (MCS0-MCS11) |
| Mounting | Ceiling |
| Dimensions | 5.92 x 5.92 x 1.57 in |
| Weight | 330 g |
| Warranty | 3 Years limited hardware |
ติดต่อเรา 08.00 - 17.30
โทร 02-943-0180 ต่อ 120
Product categories
- DEALER
- DESKTOP PC
- INTERNET OF THINGS
- MOUTING
- Uncategorized
- กล้องวงจรปิดความปลอดภัย และบาร์โค้ด
- คอมพิวเตอร์และอุปกรณ์ไอที
- ACCESSORIES
- ALL IN ONE
- APPLE
- CAPTURE CARD
- COMPUTER
- CONFERENCE
- DESKTOP PC
- DIY HARDWARE COMPUTER
- ADD ON CARDS
- CABLE
- CASE
- CD & DVD DRIVE
- COOLER SYSTEM
- CPU
- GRAPHIC CARD
- HDD
- MAINBOARD
- POWER SUPPLY
- RAM
- RAM NOTEBOOK
- SSD
- SSD / HARD DISK / STORAGE
- 2.5 Inch SSD
- 2.5 Inch SSD
- 2.5 Inch SSD
- 2.5 Inch SSD
- 2.5 Inch SSD
- Adata
- Crucial
- Enterprise / Data Center HDD
- Enterprise / Data Center HDD
- Hikvision
- Kingston
- Klevv
- M.2 SSD
- M.2 SSD
- M.2 SSD
- M.2 SSD
- M.2 SSD
- M.2 SSD
- NAS HDD
- NAS HDD
- Samsung
- Seagate
- Silicon Power
- Surveillance / CCTV / DVR / NVR HDD
- Surveillance / CCTV / DVR / NVR HDD
- Synology
- Transcend
- SSD / HARD DISK / STORAGE / HARD DISK / STORAGE
- IP PHONE
- IT GADGET
- MEMORY CARD / FLASH DRIVE
- MICROPHONE
- MINI PC
- MOBILE WORKSTATION
- MONITOR
- MOUNTING
- MOUTING
- NOTEBOOK
- NOTEBOOK GAMING
- PRINTER / SCANNER / SUPPLIES
- PROJECTOR
- RAM
- SMART PHONE
- SMART WATCH
- TABLET
- UPS SYSTEM
- WORKSTATION
- จักรเย็บผ้า
- อุปกรณ์สำนักงาน
- จอโฆษณาและระบบห้องประชุม
- ซอฟต์แวร์และระบบคลาวด์
- อุตสาหกรรมและเครื่องจักร
- เซิร์ฟเวอร์ และดาต้าเซ็นเตอร์
- เน็ตเวิร์กไฟร์วอลล์และสายสัญญาณ
- Access Control
- ACCESS POINT
- CABLE & FIBER OPTIC
- CABLE
- CCTV OUTDOOR CABINET
- COAXIAL (RG) System
- COMMSCOPE
- DATA CENTER System
- Fiber Optic Cable
- Fiber Optic Connector
- FIBER OPTIC System
- Fiber Optic Tools & Testers
- FTTR / FTTx OVAL / FLAT CABLE (Fiber Optic to the ROOM / Fiber Optic to the HOME)
- GERMANY RACK
- LINK RACK
- MEDIA CONVERTERS
- NETWORKING System
- SECURITY AND CONTROL SYSTEM
- SFP
- SOLAR CABLE
- Telephone CABLE
- TERMINATE & TEST by INTERLINK
- UTP
- FIREWALL
- INTERNET OF THINGS
- IP PBX
- NETWORK
- NETWORK ACCESSORIES
- NETWORK ADAPTER
- NETWORK SECURITY
- ROUTER
- SERVER
- SWITCH
- WIRELESS LAN
(CBW150AX-S-UK) Access Point Cisco Business 150AX
รหัสสินค้า : CBW150AX-S-UK
฿3,500
โทรสอบถามราคา
การรับประกัน :
รับประกัน 3 ปี
Data Sheet :
ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ติดต่อสอบถามราคาพิเศษ
Line : @greatocean
Tel : 099-495-8880
Facebook : https://www.facebook.com/gtoengineer/
Email : support@gtoengineer.com
อัปเดตล่าสุด : 10 months ago
บริษัทฯ ขอสงวนสิทธิ์ในการแก้ไขข้อผิดพลาดในการพิมพ์ (ผิด/ตก) โดยไม่ต้องแจ้งให้ทราบล่วงหน้า และขอสงวนสิทธิ์ในการเปลี่ยนแปลงราคาและโปรโมชั่นโดยมิต้องแจ้งให้ทราบล่วงหน้า





