| BRAND | Lian Li |
| Model | SUP01 |
| Built-in Power Supply | No |
| Cooling Fan | • Pre-installed Fan – Side : 120 mm x 3 — • Fan Support – Rear : 120 mm x 1 – Side 1 : 120 mm x 3 – Side 2 : 120 mm x 3 or 140 mm x 2 — • Radiator Support – Side 2 : 280 mm or 360 mm |
| Support VGA size | 400 mm |
| Front Panel I/O | • USB 3.1 Gen 2 Type-C x 1 • USB 3.0 Type-A x 2 • Headphone & Mic Combo x 1 |
| Color | Black |
| Dimension | 403.45 x 212 x 534 mm |
| Material | Steel, Tempered glass |
| Motherboard support | ATX , Micro-ATX , Mini-DTX , Mini-ITX |
| Factor | Mid Tower |
| Gross Weight | 13 kg |
| Dimension (W/H/D) | 615 x 530 x 285 mm |
ที่มา :Lian Li SUP01







