| BRAND | Lian Li |
| Model | O11D EVO RGB Automobili Lamborghini Edition |
| Built-in Power Supply | No |
| Cooling Fan | • Fan Support – Top : 120 mm x 3 / 140 mm x 3 – Side : 120 mm x 3 / 140 mm x 3 – Bottom : 120 mm x 3 / 140 mm x 3 — • Radiator Support – Top : 240 / 360 / 420 mm – Side : 240 / 280 / 360 mm – Bottom : 240 / 280 / 360 mm |
| Support VGA size | 456 mm |
| Front Panel I/O | • USB 3.1 Gen 2 Type-C x 1 • USB 3.0 Type-A x 2 • Headphone & Mic Combo x 1 |
| Color | Black-Yellow |
| Dimension | 478 x 290 x 471 mm |
| Material | Steel, Tempered glass, Carbon fiber |
| Motherboard support | ATX , E-ATX , Micro-ATX , Mini-DTX , Mini-ITX |
| Factor | Mid Tower |
| Gross Weight | 18.8 kg |
| Dimension (W/H/D) | 570 x 635 x 400 mm |
| Model | O11D EVO RGB Automobili Lamborghini Edition |
|---|---|
| Cooling Fan | • Fan Support – Top : 120 mm x 3 / 140 mm x 3 – Side : 120 mm x 3 / 140 mm x 3 – Bottom : 120 mm x 3 / 140 mm x 3 — • Radiator Support – Top : 240 / 360 / 420 mm – Side : 240 / 280 / 360 mm – Bottom : 240 / 280 / 360 mm |
| Support VGA size | 456 mm |
| Front Panel I/O | • USB 3.1 Gen 2 Type-C x 1 • USB 3.0 Type-A x 2 • Headphone & Mic Combo x 1 |
| Dimension | 478 x 290 x 471 mm |
| Gross Weight | 18.8 kg |
| Dimension (W/H/D) | 570 x 635 x 400 mm |







