| BRAND | Lian Li |
| Model | O11 Vision |
| Built-in Power Supply | No |
| Cooling Fan | • Fan Support – Rear : 120 mm x 2 – Bottom : 120 mm x 3 or 140 mm x 3 – Side : 120 mm x 3 or 140 mm x 2 — • Radiator Support – Rear : 120 mm or 240 mm – Bottom : 120 mm or 140 mm or 240 mm or 280 mm or 360 mm – Side : 120 mm or 140 mm or 240 mm or 280 mm or 360 mm |
| Support VGA size | 455 mm |
| Front Panel I/O | • USB-C x 1 • USB 3.0 Type-A x 2 • Headphone & Mic Combo x 1 |
| Color | Black |
| Dimension | 480 x 304 x 464.5 mm |
| Material | Steel, Tempered Glass |
| Motherboard support | ATX , E-ATX , Micro-ATX , Mini-DTX , Mini-ITX |
| Factor | Mid Tower |
| Gross Weight | 14.9 kg |
| Dimension (W/H/D) | 575 x 610 x 400 mm |
ที่มา :Lian Li O11 Vision







