| BRAND | Deepcool |
| Model | MACUBE 110 |
| Built-in Power Supply | No |
| Cooling Fan | Included : Rear 120 mm x 1 / Support : Front 120 mm x 3 or 140 mm x 2 , Top 120/140 mm x 2 , Rear 120 mm x 1 |
| Support VGA size | 320mm |
| Front Panel I/O | USB3.0 × 2 ,Audio × 1 |
| Color | Green |
| Dimension | 400 × 225 × 431 mm |
| Material | ABS+SPCC+Tempered Glass |
| Motherboard support | Micro-ATX , Mini-ITX |
| Factor | Micro ATX |
| N/A | |
| N/A |
| Model | MACUBE 110 |
|---|---|
| Cooling Fan | Included : Rear 120 mm x 1 / Support : Front 120 mm x 3 or 140 mm x 2, Top 120/140 mm x 2, Rear 120 mm x 1 |
| Support VGA size | 320mm |
| Front Panel I/O | USB3.0 × 2, Audio × 1 |
| Dimension | 400 × 225 × 431 mm |







